O firmě

Revel, s.r.o. - montážní divize společnosti.

Easy Pex s.r.o. - výhradní distributor

Budova Revel

Revel Příbram s.r.o.

Firma REVEL Příbram s.r.o. je ryze česká společnost, která vstoupila na trh v roce 1993 (zapsána v roce 1994).

REVEL Příbram s.r.o. je nejvýznamnějším a největším tuzemským výrobcem plastového potrubí na bázi síťovaného polyethylenu (PE-X), tedy materiálu optimálního pro velkoplošné otopné systémy. Zároveň vyrábí a dodává měděné radiátory s přídavnými ventilátory a plynulou regulací výkonu, tedy výrobky vhodné pro využití v nízkoteplotních otopných systémech a ve spojení s tepelnými čerpadly.
 

Firma REVEL Příbram s.r.o. začala jako výrobce instalačních systémů na bázi trubek ze síťovaného polyetylenu PEX a dodnes je jejich jediným výrobcem v rámci České republiky. Od roku 1998 disponuje vlastní výrobní linkou trubek PEX.

V průběhu dalších let se sortiment společnosti REVEL Příbram s.r.o. neustále rozšiřoval, takže v současnosti vyrábí a dodává i spojovací systém a rozdělovače k trubkám, a to na bázi mosazi a PPSU (polyphenylensulfonu), konvektory (radiátory) stěnové, volně stojící i podlahové VPA a podlahové VPT, a to s přirozenou nebo nucenou cirkulací vzduchu, podlahové fan coily, tepelná čerpadla a systémy pro podlahové topení-chlazení.

Firma REVEL Příbram s.r.o. jde neustále s dobou, sleduje trendy a využívá při výrobě svých produktů nejmodernější technologie. S úspěchem je uplatnila i při stavbě nového výrobního závodu, který má například krystalicky těsněnou betonovou plochou střechu. Firma si za více než 20 let své činnosti vybudovala významné postavení na českém i mezinárodním trhu a pověst spolehlivého výrobce kvalitních produktů, jež spotřebitele osloví i nízkou cenou. Firma REVEL Příbram s.r.o. dává na své výrobky dlouholetou záruku a nezanedbatelný je i její kladný přístup k životnímu prostředí. Výrobky jsou nejen výhodné z ekonomického hlediska, ale splňují i přísné ekologické požadavky.

Hlavním cílem společnosti REVEL Příbram s.r.o. je od počátku spokojený zákazník, který dostane vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný produkt s dlouholetou životností.

REVEL Příbram s.r.o. je patrně jediný evropský výrobce trubek PEX schopný cenové konkurence vůči čínským PEX produktům.

O firmě REVEL Příbram s.r.o. v médiích


REVEL, s.r.o. - dodávky a montáž systému REVEL-PEX na klíč

Firma disponuje projekcí, která vám systém do vašeho domu vyprojektuje, montážní divize společnosti - REVEL, s.r.o., je zase schopna vám celý systém na klíč dodat. To ovšem není podmínkou a po zpracování projektové dokumentace jste pány svého rozhodnutí vy. Můžete se tedy s žádostí o vypracování cenové nabídky na dodávku systému obrátit na další firmy ve své lokalitě.


Easy Pex s.r.o. - výhradní distributor výrobků firmy Revel Příbram, s.r.o.

Od 1. dubna 2016 se, na základě exklusivní smlouvy, stala společnost Easy Pex s.r.o. výhradním distributorem všech produktů společnosti REVEL Příbram s.r.o., a to včetně zahraničí. Firma REVEL Příbram s.r.o. připravila k distribuci nové zajímavé produkty, z nichž některé budou v prodeji výhradně pro Partnery Easy Pex s.r.o. Produkty nebude možné zakoupit jinak, než prostřednictvím Partnerů Easy Pex, jaká bude cena systému Easy Pex a jiných Partnerských Easy Pex produktů na trhu, určují pouze Partneři Easy Pex. 

Kotlíková dotace Nová zelená úsporám
TOPlist