O firmě Revel

Budova RevelFirma REVEL je je ryze česká společnost, která vstoupila na trh v roce 1993 (zapsána v roce 1994).

REVEL je nejvýznamnějším a největším tuzemským výrobcem plastového potrubí na bázi síťovaného polyethylenu (PE-X), tedy materiálu optimálního pro velkoplošné otopné systémy. Zároveň vyrábí a dodává měděné radiátory s přídavnými ventilátory a plynulou regulací výkonu, tedy výrobky vhodné pro využití v nízkoteplotních otopných systémech a ve spojení s tepelnými čerpadly. Firma disponuje projekcí, která vám systém do vašeho domu vyprojektuje, montážní divize společnosti je zase schopna vám celý systém na klíč dodat. To ovšem není podmínkou a po zpracování projektové dokumentace jste pány svého rozhodnutí vy. Můžete se tedy s žádostí o vypracování cenové nabídky na dodávku systému obrátit na další firmy ve své lokalitě.

Firma REVEL začala jako výrobce instalačních systémů na bázi trubek ze síťovaného polyetylenu PEX a dodnes je jejich jediným výrobcem v rámci České republiky. Od roku 1998 disponuje vlastní výrobní linkou trubek PEX.

V průběhu dalších let se sortiment společnosti REVEL neustále rozšiřoval, takže v současnosti vyrábí a dodává i spojovací systém a rozdělovače k trubkám, a to na bázi mosazi a PPSU (polyphenylensulfonu), konvektory (radiátory) stěnové, volně stojící i podlahové VPA a podlahové VPT, a to s přirozenou nebo nucenou cirkulací vzduchu, podlahové fan coily, tepelná čerpadla a systémy pro podlahové topení-chlazení.

Firma REVEL jde neustále s dobou, sleduje trendy a využívá při výrobě svých produktů nejmodernější technologie. S úspěchem je uplatnila i při stavbě nového výrobního závodu, který má například krystalicky těsněnou betonovou plochou střechu. Firma REVEL si za více než 20 let své činnosti vybudovala významné postavení na českém i mezinárodním trhu a pověst spolehlivého výrobce kvalitních produktů, jež spotřebitele osloví i nízkou cenou. Firma REVEL dává na své výrobky dlouholetou záruku a nezanedbatelný je i její kladný přístup k životnímu prostředí. Výrobky jsou nejen výhodné z ekonomického hlediska, ale splňují i přísné ekologické požadavky.

Hlavním cílem společnosti REVEL je od počátku spokojený zákazník, který dostane vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný produkt s dlouholetou životností.

REVEL je patrně jediný evropský výrobce trubek PEX schopný cenové konkurence vůči čínským PEX produktům.

Kotlíková dotace Nová zelená úsporám
TOPlist