O firmě - Revel

Budova RevelFirma REVEL je je ryze česká společnost, která vstoupila na trh v roce 1993 (zapsána v roce 1994).

REVEL je nejvýznamnějším a největším tuzemským výrobcem plastového potrubí na bázi síťovaného polyethylenu (PE-X), tedy materiálu optimálního pro velkoplošné otopné systémy. Zároveň vyrábí a dodává měděné radiátory s přídavnými ventilátory a plynulou regulací výkonu, tedy výrobky vhodné pro využití v nízkoteplotních otopných systémech a ve spojení s tepelnými čerpadly. Firma disponuje projekcí, která vám systém do vašeho domu vyprojektuje, montážní divize společnosti je zase schopna vám celý systém na klíč dodat. To ovšem není podmínkou a po zpracování projektové dokumentace jste pány svého rozhodnutí vy. Můžete se tedy s žádostí o vypracování cenové nabídky na dodávku systému obrátit na další firmy ve své lokalitě.

Firma REVEL vstoupila na trh  jako výrobce instalačních systémů na bázi trubek ze síťovaného polyetylenu PEX a dodnes je jejich jediným výrobcem v rámci České republiky. Od roku 1998 disponuje vlastní výrobní linkou trubek PEX.

V průběhu dalších let se sortiment společnosti REVEL neustále rozšiřoval, takže v současnosti vyrábí a dodává i spojovací systém a rozdělovače k trubkám, a to na bázi mosazi a PPSU (polyphenylensulfonu), konvektory (radiátory) stěnové, volně stojící i podlahové VPA a podlahové VPT, a to s přirozenou nebo nucenou cirkulací vzduchu, podlahové fan coily, tepelná čerpadla a systémy pro podlahové vytápění a chlazení.

Firma REVEL jde neustále s dobou, sleduje trendy a využívá při výrobě svých produktů nejmodernější technologie. S úspěchem je uplatnila i při stavbě nového výrobního závodu, který má například krystalicky těsněnou betonovou plochou střechu. Firma REVEL si za téměř 18 let své činnosti vybudovala významné postavení na českém i mezinárodním trhu a pověst spolehlivého výrobce kvalitních produktů, jež spotřebitele osloví i nízkou cenou. Firma REVEL dává na své výrobky dlouholetou záruku a nezanedbatelný je i její kladný přístup k životnímu prostředí. Výrobky jsou nejen výhodné z ekonomického hlediska, ale splňují i přísné ekologické požadavky.

Hlavním cílem společnosti REVEL je od počátku spokojený zákazník, který dostane vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný produkt s dlouholetou životností.

Zaměřeno na hlučnost tepelných čerpadel

Vyvinuli jsme unikátní vrtuli, která snižuje hlučnost tepelných čerpadel vzduch-voda na minimum!

Zaměřeno na hlučnost tepelných čerpadel

Vyvinuli jsme unikátní vrtuli, která snižuje hlučnost tepelných čerpadel vzduch-voda na minimum!

Připojte se k nám na facebooku

Nyní s námi můžete komunikovat i pomocí facebooku.

Prezentace firmy REVEL

Máte-li zájem dostávat aktuální nabídky, uveďte svůj e-mail.

Spojte se s námi

Školení

V případě zájmu o školení napiště prosím svůj telefon a e-mail, budeme vás kontaktovat:

Naši partneři

Převratná novinka - zaměřeno na duševní zdraví. Světová novinkanice

Easy Menu

TOPlist