O firmě Revel Příbram s.r.o.

Budova RevelFirma REVEL Příbram s.r.o. je ryze česká společnost, která vstoupila na trh v roce 1993 (zapsána v roce 1994).

REVEL Příbram s.r.o. je nejvýznamnějším a největším tuzemským výrobcem plastového potrubí na bázi síťovaného polyethylenu (PE-X), tedy materiálu optimálního pro velkoplošné otopné systémy. Zároveň vyrábí a dodává měděné radiátory s přídavnými ventilátory a plynulou regulací výkonu, tedy výrobky vhodné pro využití v nízkoteplotních otopných systémech a ve spojení s tepelnými čerpadly.
 

Firma REVEL Příbram s.r.o. začala jako výrobce instalačních systémů na bázi trubek ze síťovaného polyetylenu PEX a dodnes je jejich jediným výrobcem v rámci České republiky. Od roku 1998 disponuje vlastní výrobní linkou trubek PEX.

V průběhu dalších let se sortiment společnosti REVEL Příbram s.r.o. neustále rozšiřoval, takže v současnosti vyrábí a dodává i spojovací systém a rozdělovače k trubkám, a to na bázi mosazi a PPSU (polyphenylensulfonu), konvektory (radiátory) stěnové, volně stojící i podlahové VPA a podlahové VPT, a to s přirozenou nebo nucenou cirkulací vzduchu, podlahové fan coily, tepelná čerpadla a systémy pro podlahové topení-chlazení.

Firma REVEL Příbram s.r.o. jde neustále s dobou, sleduje trendy a využívá při výrobě svých produktů nejmodernější technologie. S úspěchem je uplatnila i při stavbě nového výrobního závodu, který má například krystalicky těsněnou betonovou plochou střechu. Firma si za více než 20 let své činnosti vybudovala významné postavení na českém i mezinárodním trhu a pověst spolehlivého výrobce kvalitních produktů, jež spotřebitele osloví i nízkou cenou. Firma REVEL Příbram s.r.o. dává na své výrobky dlouholetou záruku a nezanedbatelný je i její kladný přístup k životnímu prostředí. Výrobky jsou nejen výhodné z ekonomického hlediska, ale splňují i přísné ekologické požadavky.

Hlavním cílem společnosti REVEL Příbram s.r.o. je od počátku spokojený zákazník, který dostane vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný produkt s dlouholetou životností.

REVEL Příbram s.r.o. je patrně jediný evropský výrobce trubek PEX schopný cenové konkurence vůči čínským PEX produktům.

REVEL, s.r.o.

Firma disponuje projekcí, která vám systém do vašeho domu vyprojektuje, montážní divize společnosti - REVEL, s.r.o., je zase schopna vám celý systém na klíč dodat. To ovšem není podmínkou a po zpracování projektové dokumentace jste pány svého rozhodnutí vy. Můžete se tedy s žádostí o vypracování cenové nabídky na dodávku systému obrátit na další firmy ve své lokalitě.

Easy Pex s.r.o.

Od 1. dubna 2016 se, na základě exklusivní smlouvy, stala společnost Easy Pex s.r.o. výhradním distributorem všech produktů společnosti REVEL Příbram s.r.o., a to včetně zahraničí. Firma REVEL Příbram s.r.o. připravila k distribuci nové zajímavé produkty, z nichž některé budou v prodeji výhradně pro Partnery Easy Pex s.r.o.. Produkty nebude možné zakoupit jinak, než prostřednictvím Partnerů Easy Pex, jaká bude cena systému Easy Pex a jiných Partnerských Easy Pex produktů na trhu, určují pouze Partneři Easy Pex. 

O firmě REVEL Příbram s.r.o. v médiích

Kotlíková dotace Nová zelená úsporám
TOPlist