Tepelná čerpadla a topné systémy
pro domácnosti a firmy

REVEL, s.r.o.

O NÁS

Česká společnost REVEL, s.r.o. (působící na trhu od roku 1993) Vám dokáže dodat a namontovat celý systém vytápění a rozvodů vody na klíč. I přes to, že disponuje projekcí, zpracování projektové dokumentace není podmínkou. Můžete se spolehnout na profesionální přístup a práci s vysoce kvalitními produkty i materiálem.

CÍLE

Naší prioritou a hlavním cílem je spokojený zákazník. Rádi Vám odborně poradíme a sestavíme cenovou nabídku zdarma - reference.

 

REVEL Příbram s.r.o.Budova Revel

je nejvýznamnějším a největším tuzemským výrobcem plastového potrubí na bázi síťovaného polyethylenu (PE-X), tedy materiálu optimálního pro velkoplošné otopné systémy. Zároveň vyrábí a dodává měděné radiátory s přídavnými ventilátory a plynulou regulací výkonu, tedy výrobky vhodné pro využití v nízkoteplotních otopných systémech a ve spojení s tepelnými čerpadly.

Firma REVEL Příbram s.r.o. začala jako výrobce instalačních systémů na bázi trubek ze síťovaného polyetylenu PEX a dodnes je jejich jediným výrobcem v rámci České republiky. Od roku 1998 disponuje vlastní výrobní linkou trubek PEX.

V průběhu dalších let se sortiment společnosti REVEL Příbram s.r.o. neustále rozšiřoval, takže v současnosti vyrábí a dodává i spojovací systém a rozdělovače k trubkám, a to na bázi mosazi a PPSU (polyphenylensulfonu), konvektory (radiátory) stěnové, volně stojící i podlahové VPA a podlahové VPT, a to s přirozenou nebo nucenou cirkulací vzduchu, podlahové fan coily, tepelná čerpadla a systémy pro podlahové topení-chlazení.

Firma REVEL Příbram s.r.o. jde neustále s dobou, sleduje trendy a využívá při výrobě svých produktů nejmodernější technologie. S úspěchem je uplatnila i při stavbě nového výrobního závodu, který má například krystalicky těsněnou betonovou plochou střechu. Firma si za více než 20 let své činnosti vybudovala významné postavení na českém i mezinárodním trhu a pověst spolehlivého výrobce kvalitních produktů, jež spotřebitele osloví i nízkou cenou. Firma REVEL Příbram s.r.o. dává na své výrobky dlouholetou záruku a nezanedbatelný je i její kladný přístup k životnímu prostředí. Výrobky jsou nejen výhodné z ekonomického hlediska, ale splňují i přísné ekologické požadavky.

Hlavním cílem společnosti REVEL Příbram s.r.o. je od počátku spokojený zákazník, který dostane vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný produkt s dlouholetou životností.

REVEL Příbram s.r.o. je patrně jediný evropský výrobce trubek PEX schopný cenové konkurence vůči čínským PEX produktům.

O firmě REVEL Příbram s.r.o. v médiíchEasy Pex s.r.o. - výhradní distributor výrobků značky Revel

Od 1. dubna 2016 se, na základě exklusivní smlouvy, stala společnost Easy Pex s.r.o. výhradním distributorem všech produktů firmy REVEL Příbram s.r.o., a to včetně zahraničí. Firma REVEL Příbram s.r.o. připravila k distribuci nové zajímavé produkty, z nichž některé jsou v prodeji výhradně pro partnery firmy Easy Pex s.r.o. - produkty neni možné zakoupit jinak, než prostřednictvím tzv. Partnerů EP. Cenu systému EASY-PEX a jiných partnerských produktů na trhu, určují právě Partneři EP.

UložitUložit