Tepelná čerpadla a topné systémy
pro domácnosti a firmy

Reference našich klientů

Systém topení/chlazení od firmy REVEL byla při plánování stavby rodinného domu moje jasná volba jak z důvodů zdravotních tak z důvodů praktických. Čtyřletá zkušenost ukázala, že se tato volba osvědčila. V zimě bez problémů vytopí velký dům a ve vedrech zajistí příjemné ochlazení. Na rozdíl od klimatizace není ve vnitřních prostorách žádný nepříjemný zvuk, nevdechují se alergeny z filtrů, není nutné mít zavřená okna a dveře ven a tepelná pohoda je přitom trvalá. Tento systém mohu rozhodně doporučit.

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová, Bioplastica s.r.o.

Dobrý den, musím pochválit vaše chlapy za kvalitní přístup k práci a velkou ochotu, je radost pracovat s takovýma sehranejma klukama. moc děkuji

pan Růžička

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za komunikaci a provedení prací při montáži tep.čerpadla, velmi dobrá práce montážníků a spolupráce. Vše zatím funguje ke spokojenosti , rád budu doporučovat Vaší firmu. Děkuji za spolupráci a přeji krásné vánoce a hodně spokojených zákazníků.

J. Bohm

Topení topí a věřím že bude topit dlouho. S vaší prací jsem opravdu spokojen a s vašimi mechaniky také. Děkuji, že to vše dopadlo tak jak mělo.

Jaroslav Silber

Musím pochválit kluky, co byli u mě opravit netěsný spoj, vyměnili jednu fitinku a šli najisto. A pořešili to všechno velmi šikovně a v pohodě. I jejich přístup se mi velmi zamlouval, je dobře, že máte takové lidi !!!

 

Pavel Pokorný

Mám tepelné čerpadlo Revel na našem domku (byl stavěn nový) od roku 2009. Čerpadlo funguje aboslutně bez problémů. Mám k tomu připojen el. kotel, ale ten jsem za těch 6 let připnul jen 1 x na 3 dny ... jinak stále jedeme jen na čerpadlo, cca od října do května ... V létě používám čerpadlo jen na 1 h denně na předehřátí teplé vody v bojleru. Čerpadlo máme na zapojeno na podlahové topení v přízemí a žebříčky v koupelné a částečně v patře na deskové radiátory. Reference na firmu REVEL ... mohu jen doporučit!

 

Mgr. Jan Vondrášek, Příbram

Tepelné čerpadlo Revel mám již 4 roky a jsem maximálně spokojený. Bezporuchový chod a obrovské úspory peněz za topení.

Martin Šlechta, Mnichovice

S tepelným čerpadlem od firmy Revel jsem nadmíru spokojený. Má za sebou již tři sezony a funguje stále perfektně.

Tomáš Grégr, Stará Huť

Tepelné čerpadlo bych doporučil každému! Uspořím díky němu minimálně 10 % nákladů. Líbí se mi také přístup firmy Revel. Dvakrát jsem reklamoval malou závadu (nešlo o nic zásadního) a vždy mi pracovníci Revelu vyšli maximálně vstříc.

Jan Andrle, Příbram

Tepelnému čerpadlu Revel nemám co vytknout. Mám ho od roku 2010 a dal bych mu jedničku s hvězdičkou.

Petr Vítek, Příbram

Čerpadlo slouží perfektně. Každému bych ho doporučil a určitě bych si ho pořídil znovu.

Václav Štrincl, Čtyřkoly

S čerpadlem od společnosti Revel jsem nadmíru spokojen. Doporučuji ho všem svým známým.

Libor Sakař, Mokrovraty

Dříve jsem měl přímotopy a v roce 2010 jsem přešel na tepelné čerpadlo. Spotřebu si sleduji a úspora je značná, ušetřím okolo 5000 Kč. Čerpadlo Revel bych doporučil každému, kdo chce levně a spolehlivně topit.

pan Mrázek, Sedlec-Prčice

Zaslat další reference


Novostavba

Rekonstrukce

Výhody

Návratnost investice

Technické parametry

Instalace a zkušenosti