Tepelná čerpadla a topné systémy
pro domácnosti i firmy

Reference našich klientů

Ještě jednou děkuji za Vaši skvělou rychlou reakci při výměně. Pánové od Vás naprosto super 8-) Mějte se hezky a děkuji :)

p. Slavík (leden 2024)

Naše zkušenost s firmou Revel je celkově pozitivní. Od původní instalace topného systému před x lety, po potřebný servis a instalaci tepelného čerpadla, vše jsme vyřešili k naší spokojenosti.

p. Rose

Servis topného systému: Dobrý den, "revize" proběhla úspěšně. Oba pánové jsou super - skvělá komunikace, přístup......profíci! Byl bych rád, kdyby se tento můj pozitivní feedback na oba techniky dostal tam, kam má... Díky a mějte se.

p. Ruboš

Krásně si topíme s vaším novým TČ :-) Přeji hezké Velikonoce

p. Slávek

Tepelné čerpadlo Revel používám k vytápění již pátou sezónu. Ve spojení s podlahovým vytápěním je to ideální volba. Instalaci i provoz můžu hodnotit jako bezproblémové.

p. Procházka

Dobrý den, při stavbě svého domu jsem udělal některé chyby. Netýká se to naštěstí toho nejdůležitějšího a to je topení. Vybral jsem čerpadlo firmy Revel a topí bez poruch, problémů, bezpracně, úsporně. Ze 100 m2 užitné plochy platím za rok celkem za elektřinu spotřebovanou nejen na topení 24.000,-Kč. Prověřeno mrazy i okolo 20,-C°. Chtěl bych vyzdvihnout i ochotu montážních pracovníků, techniků, majitelů firmy poradit po telefonu s nastavením. Za mě super, tepelné čerpadlo je u nás členem domácnosti, děti mu říkají "Čerpík". Děkuji

p. Koutský, Blovice

S provozem čerpadla jsme velmi spokojeni. Z našeho pohledu se jedná o velmi komfortní vytápění našeho domečku. Čerpadlo vyhřívá celý dům bez problémů.

p. Grab

Dobrý den, zatím je vše v pořadku vše funguje jak má. A když si nevim rady tak zavolám chlapíkum do servisu a oni vždy ochotně poradí.

p. Havelka

Dobrý den Vážení.

Na základě dlouholetých velmi dobrých zkušeností s podlahovým vytápěním realizovaným ve třetím čtvrtletí roku 1999 společností REVEL (s tepelným zdrojem, kterým je plynový kotel "JUNKERS") v mé tehdy novostavbě rodinného domu a vstřícného přístupu jednotlivých osob, které se na této realizaci podíleli, jsem se z důvodů stále se zvyšujících teplot v letních obdobích v posledních kalendářních rocích rozhodl investovat do tepelného čerpadla s kombinovanou funkcí "topení + chlazení". Volba dodavatele tepelného čerpadla už z logiky věci tak padla na základě předchozích skutečností jednoznačně na společnost "REVEL".

Po technické specifikaci konsultované s panem Chovancem a realizovaném nabídkovém řízení bylo tepelné čerpadlo "LWRc 8kW" (na přelomu léto/podzim 2016) namontováno a zprovozněno.

Tepelné čerpadlo provozuji v zimním období jako "hlavní tepelný zdroj", ke kterému se při poklesu venkovní teploty pod minus dvanáct stupňů Celsia připíná plynový tepelný zdroj. V letním období loňského roku jsem cca čtyři provozní týdny používal tepelné čerpadlo celoplošně ke chlazení podlahových smyček a byl jsem s chladící funkcí nadmíru spokojen.

Pokud je správně nastaven poměr venkovní teplota a teplota chlazení do podlahových smyček tak, aby nedocházelo k rosení keramických dlaždic podlahy, tak je vnitřní teplota budovy velice příjemná.

V mém případě se v uplynulé sezoně osvědčilo předvolení chladící teploty mezi 18 až 21 stupni.

Co se týká energetických úspor převedených na finanční částku, nemám tento rozdíl z důvodů vyšší, nikoli zvýhodněné sazby za kWh spotřebované elektrické energie nějak zvlášť od sledovaný.

Hlavním důvodem pořízení tepelného čerpadla bylo dochlazování vnitřních místností domu systémem ochlazování podlah, nikoli vířeným vzduchu systémem vzdušné klimatizace a doplnění alternativního tepelného zdroje v systému podlahového vytápění domu.

V letošním létě doplňuji dům o solární systém výroby elektrické energie se záložním čerpáním z bateriového bloku, a se systémem tzv. virtuální baterie pak bude dosaženo maximálních finančních úspor. Tím se uzavře můj záměr jak o snížení přímých nákladů na elektrickou energii, ale zejména pak budou minimalizovány problémy v případě výpadku elektrické energie zejména v topném období, a zvyšuje okamžitá soběstačnost na síťové elektrické energii.

pan Ing. V. Růžička

Systém topení/chlazení od firmy REVEL byla při plánování stavby rodinného domu moje jasná volba jak z důvodů zdravotních tak z důvodů praktických. Čtyřletá zkušenost ukázala, že se tato volba osvědčila. V zimě bez problémů vytopí velký dům a ve vedrech zajistí příjemné ochlazení. Na rozdíl od klimatizace není ve vnitřních prostorách žádný nepříjemný zvuk, nevdechují se alergeny z filtrů, není nutné mít zavřená okna a dveře ven a tepelná pohoda je přitom trvalá. Tento systém mohu rozhodně doporučit.

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová, Bioplastica s.r.o.

Dobrý den, musím pochválit vaše chlapy za kvalitní přístup k práci a velkou ochotu, je radost pracovat s takovýma sehranejma klukama. moc děkuji

p. Růžička

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za komunikaci a provedení prací při montáži tep.čerpadla, velmi dobrá práce montážníků a spolupráce. Vše zatím funguje ke spokojenosti , rád budu doporučovat Vaší firmu. Děkuji za spolupráci a přeji krásné vánoce a hodně spokojených zákazníků.

p. Bohm

Topení topí a věřím že bude topit dlouho. S vaší prací jsem opravdu spokojen a s vašimi mechaniky také. Děkuji, že to vše dopadlo tak jak mělo.

p. Silber

Musím pochválit kluky, co byli u mě opravit netěsný spoj, vyměnili jednu fitinku a šli najisto. A pořešili to všechno velmi šikovně a v pohodě. I jejich přístup se mi velmi zamlouval, je dobře, že máte takové lidi !!! 

p. Pokorný

Mám tepelné čerpadlo Revel na našem domku (byl stavěn nový) od roku 2009. Čerpadlo funguje aboslutně bez problémů. Mám k tomu připojen el. kotel, ale ten jsem za těch 6 let připnul jen 1 x na 3 dny ... jinak stále jedeme jen na čerpadlo, cca od října do května ... V létě používám čerpadlo jen na 1 h denně na předehřátí teplé vody v bojleru. Čerpadlo máme na zapojeno na podlahové topení v přízemí a žebříčky v koupelné a částečně v patře na deskové radiátory. Reference na firmu REVEL ... mohu jen doporučit! 

pan Mgr. Jan Vondrášek, Příbram

Tepelné čerpadlo Revel mám již 4 roky a jsem maximálně spokojený. Bezporuchový chod a obrovské úspory peněz za topení.

p. Šlechta, Mnichovice

S tepelným čerpadlem od firmy Revel jsem nadmíru spokojený. Má za sebou již tři sezony a funguje stále perfektně.

p. Grégr, Stará Huť

Tepelné čerpadlo bych doporučil každému! Uspořím díky němu minimálně 10 % nákladů. Líbí se mi také přístup firmy Revel. Dvakrát jsem reklamoval malou závadu (nešlo o nic zásadního) a vždy mi pracovníci Revelu vyšli maximálně vstříc.

p. Andrle, Příbram

Tepelnému čerpadlu Revel nemám co vytknout. Mám ho od roku 2010 a dal bych mu jedničku s hvězdičkou.

p. Vítek, Příbram

Čerpadlo slouží perfektně. Každému bych ho doporučil a určitě bych si ho pořídil znovu.

p. Štrincl, Čtyřkoly

S čerpadlem od společnosti Revel jsem nadmíru spokojen. Doporučuji ho všem svým známým.

p. Sakař, Mokrovraty

Dříve jsem měl přímotopy a v roce 2010 jsem přešel na tepelné čerpadlo. Spotřebu si sleduji a úspora je značná, ušetřím okolo 5000 Kč. Čerpadlo Revel bych doporučil každému, kdo chce levně a spolehlivně topit.

p. Mrázek, Sedlec-Prčice

Zaslat další reference

Novostavba

Rekonstrukce

Výhody

Návratnost investice

Technické parametry

Instalace a zkušenosti