Tepelná čerpadla a topné systémy
pro domácnosti i firmy

Tepelná čerpadla NORDline

pro větší objekty

Tepelné čerpadlo Revel jsme vyladili k ideálnímu výkonu pro rodinné domy. Při potřebě většího výkonu o rozsáhlejších objektů montujeme tepelná čerpadla Nordline, která splňují naše vysoké standardy.

Výhody tepelného čerpadla Nordline

  • Pokročilé řízení: Díky ovladači na bázi mikropočítače mohou uživatelé kontrolovat nebo nastavovat provozní parametry tepelného čerpadla.
  • Tichý chod: Tepelné čerpadlo Nordline používá vysoce kvalitní a účinný kompresor a ventilátor, díky kterým je hladina hluku nízká.
  • Vysoká účinnost: Tepelné čerpadlo Nordline využívá speciálně navržený tepelný výměník, který zvyšuje celkovou účinnost.
  • Velký provozní rozsah: Tepelná čerpadla Nordline jsou navržena pro provoz v různých provozních podmínkách až do -15 stupňů pro vytápění.
Výhody tepelného čerpadla Nordline


Firma REVEL rozšířila svou nabídku tepelných čerpadel o značku NORDline. Tato tepelná čerpadla vzduch-voda nabízí několik výkonnostních modelů, a tak dokáží vyjít vstříc i budovám s vyšší energetickou náročností. Tepelná čerpadla Nordline splňují naše vysoké standardy, které pro naše klienty vyžadujeme.

Mohlo by vás zajímat:

Design a tepelná čerpadla

Certifikáty

Tepelná čerpadla - Fotogalerie z instalací

Invertor - funkční nástroj nebo marketingový trik?

Porovnání tepelných čerpadel vzduch-voda a země-voda (voda-voda)

Princip tepelného čerpadla

Zelená domácnostiam

SVT – kódy

Naše tepelná čerpadla splňují legislativní požadavky pro uvedení na trh ČR a současně parametry předepsané dotačními programy Nová zelená úsporám a Kotlíkovými dotacemi.

Kotlíková dotace

Novostavba: vyjde levněji plyn nebo tepelné čerpadlo?

tepelné čerpadlo vs. zemní plyn

Spuštěna výzva Nová zelená úsporám